Що дає тілу йога-терапія?

 

Центр здоров’я «Fenix», запрошує всіх охочих на заняття з йога-терапії.
Яка в себе включає:
– Відновлення біомеханіки тіла – рухомі дії людського тіла, як єдиного організму. Для забезпечення правильної біомеханіки необхідний комплекс заходів, що передбачає правильне положення тіла під час виконання процедур з застосуванням надмірної фізичної сили при якому досягається максимальне розвантаження опорно-рухового апарату і таким чином знижується ризик травматизму хребта, колінних суглобів, м’язів та сухожиль;
– Налагодження кровообігу – фізичні навантаження, інструментом якого виступає власне тіло, є ідеальним варіантом підвищення частоти серцевих скорочень, що покращує стан судин і організму загалом.
– Відновлене обміну речовин – дихальні вправи в комплексі з асанами та різноманітними медитаціями сприяє нормалізації процесі обміну речовин в організмі. Вони запустять «внутрішній двигун», зо позитивно позначиться на настрої і загальному самопочутті.
Заняття проводяться лише в маленьких групах, щоб реабілітолог Центру мав змогу приділити максимальну увагу кожному відвідувачу його-терапевтичної сесії.
Приходьте, і Вам сподобається?!
Namaste!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *