Реабілітіція в Центрі Fenix

Слово «реабілітація» походить від латинського слова habilis – «здатність», rehabilis – «відновлення здібності».

Тому логічно, що метою реабілітації є ефективне та максимально швидке повернення індивіда, до побутових та робочих процесів та його швидка соціалізація.

Природно, будь-яка людина мріє про те, щоб насолоджуватися всім спектром можливостей, які дала природа здоровому людському тілу.  Але життя складне і різноманітне.  Гама життєвих подій настільки широка, що за абсолютним провалом слідує різкий зліт (фізичний, духовний, емоційний) і навпаки.

Тому якщо людина потрапила в ситуацію, виходом з якої є психічна чи фізична реабілітація, у жодному разі не можна ставити на собі «хрест» або опускати руки.  Потрібно сприймати це як нову можливість і йти до своєї мети – відновлення здібностей і навичок, втрачених в результаті нещасного випадку. Адже життя у нас одне, і треба насолоджуватися ним по максимуму, а не марнувати його на депресії чи жаління себе.

Можливості для такого відновлення, Вам залюбки надасть Центр фізичної та психічної реабілітації Fenix.

Наш Центр має величезний досвід і кваліфікованих терапевтів та реабілітологів, які добре знають свою справу. Вони не лише готові почути  кожного, хто звернеться до нас, а й докладуть усіх зусиль щоб допомогти.

Так які ж послуги надає Fenix в галузі реабілітації?

⁃ відновлення (після травм опорно-рухового апарату, чи операцій на ньому, парезів, дорожньо-транспортних пригод, переломів, розтягнень, інфарктів та інсультів);

⁃ міофасцінальний реліз;

⁃ масаж;

⁃ кінезіотерапія;

⁃ пілатес;

⁃ його-терапія;

⁃ краніосакральна терапія;

⁃ лікувальна гімнастика;

⁃ постізометрична релаксація;

⁃ кінезіотейпування;

⁃ ерготерапія;

⁃ міостимуляція.