Психосоматика. Що це?

«Якщо хтось шукає здоров’я, спитай його спочатку, чи готовий він розлучитися з усіма причинами своєї хвороби тільки тоді ти зможеш йому допомогти…»
Буває так, що Ви проходите одне обстеження за іншим, але це не дає жодних пояснень Вашої хвороби, лікарі розводять руками, а призначене лікування приносить лише тимчасове поліпшення, слід подумати, що може бути захворювання викликане психологічними причинами.
То що таке психосоматика? У психологічному словнику написано так: «Психосоматика (грец. Psyche – душа, soma – тіло) – напрям у медицині та психології, що займається вивченням впливу психологічних факторів на виникнення та подальшу динаміку соматичних захворювань». Психосоматичними захворюваннями називають фізичні захворювання чи порушення, причиною виникнення яких є емоційна напруга. Це можуть бути конфлікти, почуття агресії, страху, які не усвідомлюються людиною, але залишаються у її несвідомому.
Можна сказати, що психосоматичні захворювання – це біль та страждання душі, які не знайшли іншого виходу, крім через тіло, це розповідь душі про себе, а найчастіше – її крик.
Впоратися з цими проявами психосоматичних проблем допоможуть фахівці Центу здоров’я Fenix. Наші спеціалісти мають багатий досвід в розв’язанні психологічних головоломок особистості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *