Краніосакральна терапія

Центр Здоров’я Fenix – це місце, де використовуються різноманітні техніки реабілітації після травм різних ступенів важкості.

Однією з таких методик відновлення здоров’я є краніосакральна терапія, котра являє собою різновид остеопатії, що здійснює вплив на весь організм через роботу реабілітолога з структурами голови (кістками черепа, мозковими оболонками, і крижами).

Раніше вважалося, що біль у спині можна усунути лише за допомогою сильного та грубого впливу на кістки (вправлення), такі процедури супроводжуються неприємними, а іноді й болючими відчуттями.  Сеанс краніосакральної терапії є повною протилежністю до такого методу.

Рухи масажиста-реабілітолога практично непомітні, тому що вони відповідають потрібному ритму мінімальних коливань організму. Фахівець відчуває при цьому краніосакральний ритм людини і своїми руками впливає на внутрішні тканини.

Фахівець нашого Центру знаходить «навантажені» (спазмовані) тканини відділів черепної скрині, та «розгортає» їх у вільному напрямку за допомогою впливу рук, розслаблюючи тим самим м’язи та тканини тіла клієнта.

То що ж лікують за допомогою краніосакральних технік, та який спектр впливу вони здійснюють на організм людини:

⁃ техніки покращують кровообіг головного мозку,

⁃ усувають головний біль,

⁃ відновлюється рухливість кісток тазу, крижів та суглобів хребта,

⁃ нормалізують функції нервової системи.

Краніосакральна терапія направлена на подолання таких патологічних станів як:

⁃ головний біль різного генезу, у тому числі мігрень;

⁃ хронічний біль у спині;

⁃ синдром хронічної втоми;

⁃ наслідки черепно-мозкових травм;

⁃ невралгія трійчастого нерва.

Показання та можливі протипоказання до процедури краніосакральної терапії визначає спеціаліст Центу індивідуально у кожному конкретному випадку, підкреслюючи особистісний підхід до відновлення кожного нашого клієнта.

Дружня команда Центру Здоров’я Fenix має необхідні знання та досвід, щоб допомогти Вам подолати свій біль. Ми зробимо все від себе залежне, щоб кожен раз повертаючись додому Ви відчували себе, краще, ніж до візиту в Fenix. З маленьких кроків, починається  шлях до великих відновлювальних звершень. Тож давайте подолаємо його разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *