Fenix – ввімкне внутрішні резерви.

Однією з основних проблем сьогоднішнього світу є те, що він став надзвичайно швидким. Багато інформації проходить скрізь наш мозок, зі СМІ, інтернету, та соціальних мереж. Ми ж як своєрідний фільтр пропускаємо через себе терабайти різноманітних новин, фотографій чи відео. Звичною справою стало просто «заліпання» в телефон. Весь цей сучасний світ, з його гаджетами і технологіями бажаємо ми цього, чи ні, забирає дуже багато енергії. Щоб її поновити, треба знати де шукати внутрішні і зовнішні ресурси.

Про це і поговоримо нижче.

Тож які існують засоби для поновлення психологічної ресурсної бази?

Творчість. Не важливо чим ви займаєтесь. Малюєте картини, складаєте вірші, чи ліпите горщики на гончарному колі – це завжди відволікає, не засмічує мозок зайвою інформацією і наповнює вас позитивною енергетикою.

Любов. Коли Людина закохана вона відчуває себе щасливою, веселою і усміхненою, а це безперечно поновлює втрачені ресурси.

Робота над собою. Дуже важливий засіб у пошуку внутрішніх та зовнішніх джерел накопичення. Адже всі ми знаємо, що допомогти нам взмозі лише одна людина, і це ми самі. Наші фахівці можуть лише допомогти, підказати чи направити. Вирішення проблеми – особиста справа кожного!

Допомога іншим. Ми люди – соціальні організми. Ми не можемо жити окремо від суспільства. І тому допомога слабким, бідним, чи тим хто потребує нашої уваги – плюс в карму поновлення енергії.

Успіх. Кожна людина повинна хотіти стати кращою, за себе учорашнього. І це вимірюється не тільки грошима, а й загальнолюдськими факторами. Коли кожен буде чогось прагнути, просто не залишиться часу на думки про негатив.

Доброта до людей. В житті забагато негативу, тому не треба його множити. Будьте гуманними і ввічливими, і світ буде вам посміхатися у відповідь.

Впевненість у собі. Комплекси, фобії, та страхи породжують втрату енергетичних ресурсів організму. Впевненим людям справлятися з цією проблемою набагато простіше.

Самореалізація в професії – один з головних засобів недопущення втрати внутрішніх ресурсів. Коли вам подобається ваша робота, ви постійно зайняті і живете цією справою, спустошення вам не загрожує.

Наявність мети чи мрії. Коли всі думки зайняті власним баченням свого щасливого майбутнього, ресурси на це організм завжди знаходитиме.

Внутрішня дисципліна. Дайте собі настанову: «ніяке внутрішнє, чи зовнішнє спустошення мені не загрожує». Якщо ви повірите в це і будете намагатися нести цю ідею в своєму серці, у вас все вийде.

Якщо все ж таки, людина знає свою проблему, але не може знайти шляхи до її вирішення, психологи Центру здоров’я Fenix допоможуть знайти цей шлях. І зроблять все від себе залежне, щоб додому ви пішли здоровими і наповненими енергією. ️

Приходьте до нас.