Батьки і діти

Сучасний світ став набагато швидшим ніж той у якому зростали ми – дорослі люди.

І не лише швидшим, а й жорстокішим…

В цих реаліях між дітьми і батьками не рідко виникає прірва непорозуміння, яка в свою чергу провокує низку проблем в їх співіснуванні, спілкуванні та взаємодії в форматі: батьки-дитина.

Важливим чинником цього розладу є соціальні мережі, гаджети, які поглинають особистість, роблячи її «заручником» віртуального світу, який суттєво відрізняється від реального.

Дитяча психіка, формує хибне уявлення про світ. Завдяки красивій картинці в інстаграм чи тік-тоці. Це неспівпадіння, в свою чергу, і формує у дітей комплекси, можуть бути причиною фобій, депресій, інших розладів, тому, що їх мозок і нервова система не повністю сформовані та адаптовані до змін, і легко піддаються  впливу. І, нажаль, не завжди позитивному.

Провідні спеціалісти своєї галузі, що працюють в Центрі фізичного та психічного здоров’я Fenix – шукають, і головне знаходять, шляхи подолання психологічних проблем та складнощів у дітей та підлітків. Допомагають розібратися в собі, відчути впевненість в завтрішньому дні, та насолоджуватись щасливими миттєвостями безтурботного дитинства. Тож якщо виникла потреба розібратися в зазначених вище питаннях, завітайте до нас на консультацію, і ми разом знайдемо спосіб вирішення Ваших проблем

Ми знаходимося за адресою:

м. Кропивницький, вул. Шевченко, 38.