Переваги краніосакральної терапії

І завершуючи тиждень постів про цей метод реабілітації постає питання, а навіщо взагалі потрібні сеанси краніосакральної терапії і кому вона може допомогти? У чому її переваги? Відповіді на ці питання нададуть спеціалісти Центру здоров’я Fenix.

1. Краніосакральна терапія дає організму своєрідний ресурс, поштовх.
Саме ресурсу нам так не вистачає при хронічних виснажливих захворюваннях, для запуску тканинних і структурних змін, необхідних для одужання.

2. КСТ дозволяє знизити медикаментозне навантаження.
У багатьох випадках після того, як пацієнт відвідає сеанси краніосакральної терапії, стає можливим повністю відмовитися від прийому традиційних препаратів при захворюваннях, що стали бичем нашого часу (хронічні головні болі, безсоння, гіпертонічна хвороба, різні вегето-вісцеральні синдроми, неврити, захворювання опорно-рухового апарату. , постінсультні та посттравматичні стани, а також багато ін.).

3. У процесі сеанів краніосакральної терапії пацієнт позбавляється від накопиченого за довгий час почуття напруги та втоми.

4. КСТ — один із небагатьох методів, які допомагають упоратися з наслідками тяжких психологічних травм, фобій, невротичних станів.
Сеанси краніосакральної терапії, що дають змогу покращити не тільки фізичний, а й психоемоційний стан пацієнтів, також знайшли широке застосування в психотерапії.

5. КСТ виступає як абсолютно неінвазивний та безпечний метод, що дозволяє нормалізувати фізичний стан, психологічний баланс, підготуватися до пологів.
Одним із найважливіших періодів у житті жінки є вагітність, коли емоції, пов’язані з очікуванням малюка, а також глобальні зміни, що відбуваються в її організмі за відносно короткий час, можуть сильно впливати як на стан майбутньої мами, так і на розвиток плода.

6. М’якість та безпека впливу, дозволили КСТ знайти широке застосування і в педіатрії.
Особливості дитячого віку визначають величезний спектр проблем, з якими стикаються батьки дитини та дитячий лікар: післяпологові травми, дисфункції імунітету, порушення психомоторного розвитку та адаптації та багато іншого.

7. Основна вимога в КСТ надається присутності у пацієнта усвідомленого бажання бути здоровим.
Правильний настрій, зміна патологічних установок по відношенню до себе, близьких і самого життя – одне, можливо, найважливіших позитивних досягнень після сеансу КСТ.

Завітайте в наш Центр здоров’я Fenix і ми разом зробимо все можливе, щоб допомогти подолати Ваш біль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *