Друзі, завершуючи низку постів присвячених темі міофасціального релізу неможливо не торкнутися питання тригерних точок – скупчень вузлів напруги в м’язах та фасціях.
Результатом виникнення цих точок стає те, що в результаті тієї чи іншої травми, м’язи перестають працювати на повну силу, погіршується їхнє кровопостачання, і як наслідок виникає біль.
Оскільки в тілі все взаємопов’язано, то тригерна точка на шиї чи гомілки може перекладати навантаження, наприклад, на сідниці чи спину. Тоді виявляється, щоб зняти біль у сідницях, потрібно впливати на гомілку.
Головні причини виникнення тригерних точок – травми різних ступенів тяжкості, через які виникає недолік руху та зневоднення. Але не лише травми, а й фізична робота чи стрес можуть привести до появи больових відчуттів в м’язах та фасціях.
Незалежно від того, потрапили Ви в аварію, сидите за комп’ютером, або забиваєте палі, тригерні точки з’являтимуться, просто у різних місцях.
Тому МФР потрібний усім.
Як робити МФР?
Це питання має вирішуватись індивідуально для кожного клієнта. Реабілітолог Центру Здоров’я Fenix перш ніж почати роботу, пальпують проблемі зони, шляхом прощупування необхідних частин тіла, щоб зрозуміти яка саме ділянка потребує впливу і де зосереджена напруга та біль.
Після чого знімають ії своїми умілими руками.
У МФР також використовуються масажні роли та м’ячики. Рол допомагає опрацювати 80% м’язів та фасцій. М’ячі менші за площею, тому можуть впливати глибше. Ними можна опрацьовувати окремі точки, наприклад, на стопах, сідницях, у грудних м’язах.
Але в будь якому випадку Вам необхідно записатися на прийом та завітати до нашого Центру. Наші фахівці докладуть максимум зусиль, задля вирішення Вашої проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *