Дієві поради, щодо виходу зі стресу.

Згідно статистики 81% жителів нашої країни живуть в постійному стресі. В деяких західних країнах цей показник є ще більший. Але, якщо европейці чи американці звикли вирішувати психологічні проблеми за допомогою відповідних спеціалістів, то ми майже завжди намагаємося подолати стрес самостійно, без участі психолога.
Якщо ви все ж таки обрали шлях подолання проблеми самотужки, Центр Здоров’я Fenix, надасть деякі рекомендації як це зробити, і які техніки використовувати для подолання стресових ситуацій.
Зверніть увагу на те, що вас оточує. Займіться прибиранням, позбавтесь від речей, які вас відволікають та унеможливлюють відпочинок. Створіть куточок в помешканні тільки для себе.
Подивіться позитивне і добре кіно, бажано комедію. Візуальний образ відволіче вас від поганих думок, а сміх додасть позитивних емоцій.
Природа – найкращій поглинач стресів. Виїдьте в ліс, або до води. Звуки природи заспокоюють і гармонізують ваш внутрішній стан.
Найскладніші речі – спочатку. Вранці складіть список справ на весь день. І спочатку зробіть те, що є найважче на вашу думку. Завдяки цьому ви будете спокійнішими, і не позбудетеся енергії ще до обіду.
Менше аналізу і роздумів. Ми приділяємо дуже багато уваги минулому, нерідко замислюємся про майбутнє. В той же час сьогодення відходить на задній план, а стрес посилюється. Живіть сьогоднішнім днем.
Створіть свою музичну атмосферу. Оберіть музику , яка заспокоює та розслабляє – це допоможе вам відволіктись.
Турбота про себе – найголовніше. Не забувайте про час лише для себе, займайтеся тим, що подобається та надихає. Частіше розслабляйтеся та «заряджайте свої батареї»
Дихайте. Глибоке дихання допомагає багатьом людям. Кілька таких вдихів заспокоюють і сприяють відчути себе спокійніше. Найкраще зручно сісти в крісло, випростатися і дихати від діафрагми. Техніки релаксації часто покладаються на дихальну роботу.
Гімнастика. Відмінний спосіб розслабитися. М’яке розтягнення робить ваші м’язи менш напруженими, і ви відразу ж відчуваєте себе краще. Крім того, цей вид фізичної активності допоможе вам боротися зі стресом.
Уявіть, що все ідеально. Коли щось, спробуйте уявити місце чи ситуацію де ви відчуваєте себе максимально комфортно. Там немає місця стресу та переживанням. Завдяки цьому ви зможете заспокоїтися, вирівняти дихання і знизити напругу.
Чи легко розслабитися, взагалі? На жаль, не для всіх. У багатьох випадках досягнути цього стану надзвичайно складно. Ви не можете «відпустити» всі свої проблеми, переживання, але цьому слід вчиться. Не забувайте, наскільки важливий відпочинок для вашого здоров’я, благополуччя, мотивації, концентрації та активності.
Чим більше у вас накопичується стресу, тим гірше ви себе будете почувати не тільки фізично, а й психологічно. Якщо ви навчитеся відпочивати, вам, безумовно, буде легше подолати всі проблеми в повсякденному житті.
А якщо Ви вирішите звернутися за допомогою до професіоналів, то Центр Здоров’я Fenix завжди готовий і радий допомогти вирішити проблему, що виникла у Вашому житті.