Історія психололії

Друзі, ми хочемо присвятити цей пост одній дуже важливій професії, а саме професії психолога.

 

Коли в людини болить рука, вона йде до травматолога або хірурга, якщо починають погано чути вуха, то біжить до отоларинголога, з проблемами серця нам допомагає впоратись кардіолог.

 

А що робити, якщо раптом заболить Душа?  Якщо турбує те, що не можна вилікувати ані скальпелем, ані уколами чи ліками…

 

З душевними проблемами допоможе розібратися психолог.

 

Цікаво, де і коли виникла ця така необхідна нині професія? Розповімо Вам нижче.

 

Ще філософи стародавньої Греції в своїх трудах  відокремлювали Душу від тіла. Тобто вже тоді у людей було розуміння, що в середині нас є щось, до чього неможливо доторкнутися, і що не можна побачити, але це щось – дуже важливе для кожної людини.

 

Учень Платона, Теофраст вперше виділив 30 різних характерів. Саме його вчення лягли в основу робіт багатьох вчених та мислителів. Одним з його послідовників був Дейл Карнегі, який виокремив їх в окрему лінію психології. 

 

Гіппократ ввів в побут таке поняття як темперамент, сформулювавши його визначення.

 

Важливі та нові складові про душу, були запропоновані Френсісом Беконом. Він вважав, що на неї впливає суспільство.

 

В роботах Аврелія Августіна вперше виказна думка про існування свідомості у людини. Розвинув теорію Августина Рене Декарт, за його словами свідомість – це те, що розділяє душу й тіло.

 

Як це не дивно, психологія як наука виникла зовсім нещодавно, а саме у 1879 році,коли німецький вчений та філософ Вільгельм Вундт відкрив першу в світі лабораторію з експериментальної психології, в Лейпцигськом університеті.

 

Розвитку психології є досить показовим в останній час, адже друга половина ХІХ століття – є часом коли науково технічний прогрес набрав таких обертів, що людська психіка просто не мала змоги за ним встигати.

 

А звідси і стреси, депресії та емоційні зриви.

 

В даний час професія психолога набула неймовірного значення та уваги. І фахівці нашого Центру, досвідчені психологи, які працюють у різних напрямках та техніках психології, готові допомогти Вам із всіма цими проблемами

 

Приходьте до нас, і ми з Вами поговоримо, та складемо дорожню карту для наших консультацій для отримання швидкого та стабільного результату.

 

Запис за попереднім дзвінком:

0502589667      

0991324204

0991340644

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *